search

Konferencja Opiekunów Medycznych

320,00 zł
Brutto

15-16 czerwiec 2024 r., Bydgoszcz, Centrum Kongresowe Stadion Zawisza ul. Gdańska 163

Konferencja przeszła weryfikację zgodności Systemu Oceny Wydarzeń Edukacyjnych ( SOWE )  >> więcej

.

Patronat medialny

Polskie Radio PiK

TVP3 Bydgoszcz

.

Ilość
Nie można zamawiać

Tematem naszej konferencji będzie „Profesjonalne podejście do opieki nad pacjentem leżącym”. W ramach programu przewidujemy wykłady prowadzone przez doświadczonych specjalistów, warsztaty praktyczne oraz panel dyskusyjny, w którym będziemy mogli poruszyć istotne kwestie dotyczące wyzwań, z jakimi opiekunowie medyczni spotykają się na co dzień.

Czekają nas inspirujące prelekcje, podczas których specjaliści podzielą się sprawdzonymi strategiami radzenia sobie ze stresem i zapobieganiem wypaleniu zawodowemu. Wiedza ta jest niezwykle istotna dla naszego zdrowia psychicznego, jak również wpływa na jakość naszej pracy.

Podczas konferencji będziemy mieli okazję pogłębić naszą wiedzę na temat najnowszych technologii i metod, które mogą usprawnić funkcjonowanie Podopiecznych. Usłyszymy o najnowszych badaniach, postępach w diagnostyce, a także o najlepszych praktykach w zakresie opieki nad pacjentem.

Zaplanowane przez nas warsztaty będą okazją do poznania technik stosowanych podczas sprawowania bezpośredniej opieki nad chorym, w jaki sposób odciążyć siebie podczas zabiegów pielęgnacyjnych, w jaki sposób nawiązać kontakt z osobą niemówiącą. Liczba miejsc na warsztatach, ze względu na praktyczny – ćwiczeniowy charakter, jest ograniczona.

Chcielibyśmy również podkreślić, że konferencja będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń z innymi opiekunami medycznymi. Sieć kontaktów może być cennym źródłem wsparcia i inspiracji w naszej zawodowej drodze.

Konferencja przeszła weryfikację zgodności Systemu Oceny Wydarzeń Edukacyjnych ( SOWE ).

Program konferencji

Plan OKOM

Konferencja będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń z innymi opiekunami medycznymi. Sieć kontaktów może być cennym źródłem wsparcia i inspiracji w naszej zawodowej drodze.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w konferencji, a uczestnik warsztatu dodatkowy certyfikat.

Konf_OM