Lista szkoleń wykładowcy Aleksandra Charęzińska

mgr Aleksandra Charęzińska

Aleksandra Charęzińska

absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Pedagog specjalny, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, specjalista diagnozy i terapii pedagogicznej, instruktor Masażu Shantala, konsultantka Memoli, wykładowca akademicki.

Zajmuje się diagnozą i terapią integracji sensorycznej a także prowadzi konsultacje i poradnictwo z zakresu wspierania rozwoju dziecka na różnych etapach rozwoju. Prowadzi autorskie warsztaty, szkolenia i zajęcia dla rodziców, opiekunów oraz osób pracujących z niemowlętami i dziećmi.

Opracowała autorski program zajęć sensorycznych - wspierających rozwój niemowląt oraz dzieci, w oparciu o metodę integracji sensorycznej. Pokazuje rodzicom i specjalistom, jakie aktywności i zabawy wspierają rozwój ich dzieci, na różnych etapach.

Jest także konsultantką Memoli- czyli polskiej multisensorycznej kołysko-huśtawki. Współpracuje jako ekspert z projektantami sensorycznych mebli dla dzieci oraz z pracownią szyjącą produkty do integracji sensorycznej. Publikuje artykuły na portalach parentingowych (dziecisawazne.pl, osesek.pl, tatento.pl). Prowadzi swojego bloga oraz kanał na You Tube – Multisensoryka – na których umieszcza pomysły na zabawy sensoryczne.

Prowadzi zajęcia dla studentów z zakresu integracji sensorycznej w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz