DYSTANS ~16mm MINI-CL transparentny
search
  • DYSTANS ~16mm MINI-CL transparentny
  • DYSTANS ~16mm MINI-CL transparentny
  • DYSTANS ~16mm MINI-CL transparentny

DYSTANS ~16mm MINI-CL transparentny

2,74 zł
Brutto 2-3 dni

Dystans MINI-CL - do cienkich liter - średnica części przyklejanej ok. 9 mm. Całkowita odległość planszy od ściany ok. 16 mm.

RABAT ILOŚCIOWY naliczany jest w koszyku!

Ilość
Towar dostępny

Element zatrzaskowy umożliwiający przymocowanie liter, plansz, tabliczek itp. wykonanych ze sztywnych materiałów (np. pcv, plexi, dibond, blacha itp.) do podłoża np. ściany w sposób niewidoczny. Składa się z 2 części:

- kapturka przykręcanego do podłoża za pomocą śruby, która chowa się w jego wnętrzu
- bolca przyklejanego do mocowanego elementu

Bolec i kapturek tworzą zatrzask mocujący element do podłoża. Zatrzask pozwala na wielokrotny montaż i demontaż elementu w celu np. malowania elewacji bądź przeniesienia reklamy.
Bolec wykonany jest z tworzywa sztucznego, które klei się klejami do plexi. Jednak dobierając klej należy uwzględnić również materiał klejonego elementu i do dibondu czy metalu zastosować np. klej dwuskładnikowy o zwiększonej elastyczności.

MINI-CL - średnica części przyklejanej ok. 9 mm. Całkowita odległość planszy od ściany ok. 16 mm. Zalecane maksymalne obciążenie wewnątrz pomieszczeń do 150 g na 1 dystans. Dla zastosowań zewnętrznych zalecane jest zmniejszenie obciążenia do ok. 100 g na 1 dystans

Jednostka sprzedaży:
- 1 szt.
- paczka: 50, 100 i 250 szt.

mini-cl-tr