• Niedostępny
DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy
search
  • DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy
  • DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy

DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy

2,75 zł
Brutto

Dystans MIDI-CL przeźroczysty do wąskich liter - średnica części przyklejanej ok. 12 mm. Całkowita odległość planszy od ściany ok. 20 mm.

RABAT zależy od zamawianej ilości i naliczany jest w koszyku!

Ilość
Niedostępny

Element zatrzaskowy umożliwiający przymocowanie liter, plansz, tabliczek itp. wykonanych ze sztywnych materiałów (np. pcv, plexi, dibond, blacha itp.) do podłoża np. ściany w sposób niewidoczny. Składa się z 2 części:

- kapturka przykręcanego do podłoża za pomocą śruby, która chowa się w jego wnętrzu
- bolca przyklejanego do mocowanego elementu

Bolec i kapturek tworzą zatrzask mocujący element do podłoża. Zatrzask pozwala na wielokrotny montaż i demontaż elementu w celu np. malowania elewacji bądź przeniesienia reklamy.
Bolec wykonany jest z tworzywa sztucznego, które klei się klejami do plexi. Jednak dobierając klej należy uwzględnić również materiał klejonego elementu i do dibondu czy metalu zastosować np. klej dwuskładnikowy o zwiększonej elastyczności.

MIDI-CL PRZEŹROCZYSTY do wąskich liter - średnica części przyklejanej = 12 mm. Całkowita odległość planszy od ściany ok. 20 mm. Zalecane maksymalne obciążenie wewnątrz pomieszczeń do 400 g na 1 dystans. Dla zastosowań zewnętrznych zalecane jest zmniejszenie obciążenia do ok. 300 g na 1 dystans

Jednostka sprzedaży:
- 1 szt.
- paczka 250 szt.

midi-cl-tr