DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy
search
  • DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy
  • DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy

DYSTANS ~20mm MIDI-CL transparentny, plastikowy

3,16 zł
Brutto 2-3 dni

Dystans MIDI-CL przeźroczysty do wąskich liter - średnica części przyklejanej ok. 12 mm. Całkowita odległość planszy od ściany ok. 20 mm.

Ilość
Towar dostępny

Element zatrzaskowy umożliwiający przymocowanie liter, plansz, tabliczek itp. wykonanych ze sztywnych materiałów (np. pcv, plexi, dibond, blacha itp.) do podłoża np. ściany w sposób niewidoczny. Składa się z 2 części:

- kapturka przykręcanego do podłoża za pomocą śruby, która chowa się w jego wnętrzu
- bolca przyklejanego do mocowanego elementu

Bolec i kapturek tworzą zatrzask mocujący element do podłoża. Zatrzask pozwala na wielokrotny montaż i demontaż elementu w celu np. malowania elewacji bądź przeniesienia reklamy.
Bolec wykonany jest z tworzywa sztucznego, które klei się klejami do plexi. Jednak dobierając klej należy uwzględnić również materiał klejonego elementu i do dibondu czy metalu zastosować np. klej dwuskładnikowy o zwiększonej elastyczności.

MIDI-CL PRZEŹROCZYSTY do wąskich liter - średnica części przyklejanej = 12 mm. Całkowita odległość planszy od ściany ok. 20 mm. Zalecane maksymalne obciążenie wewnątrz pomieszczeń do 400 g na 1 dystans. Dla zastosowań zewnętrznych zalecane jest zmniejszenie obciążenia do ok. 300 g na 1 dystans

Jednostka sprzedaży:
- 1 szt.
- paczka 250 szt.

midi-cl-tr