ES-1 nóż uniwersalny z ostrzem 9mm - ekologiczny
search
  • ES-1 nóż uniwersalny z ostrzem 9mm - ekologiczny

ES-1 nóż uniwersalny z ostrzem 9mm - ekologiczny

12,30 zł
Brutto 2-3 dni

Ekologiczny nóż z ostrzem segmentowym o szerokości 9 mm

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Uniwersalny nóż z ostrzem segmentowym o szerokości 9 mm. Nóż z serii "Olfa Green", lekki i wygodny, przydatny zarówno w pracy jak i w domu. Przeznaczony do cięcia papieru, folii, otwierania opakowań itp. Ergonomiczny kształt rękojeści ułatwia precyzyjne cięcie i chroni dłoń przed zmęczeniem. Metalowa prowadnica ostrza zapewnia jego pewne prowadzenie i mocowanie oraz trwałość noża. Plastikowa skuwka na końcu noża zabezpiecza przed przypadkowym wysunięciem ostrza oraz służy do odłamywania zużytych segmentów.

Seria "Olfa Green" wprowadza proekologiczne zmiany w konstrukcji noży. Uchwyty narzędzi nowej serii wykonane są z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu. Wprowadzono ponadto zmiany konstrukcji narzędzi pod kątem ułatwienia ich demontażu do kolejnego recyklingu. Zmiany te nie mają negatywnego wpływu na właściwości użytkowe produktu a stanowią znaczący krok w kierunku efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych. Zgodnie z mottem serii "„Jeden mały krok dla naszego środowiska”".

Wymienne ostrza 9 mm:
- ASB-10 - standardowe,
- AB-10 - standardowe w pudełku na zużyte segmenty,
- AB-10S - ze stali nierdzewnej do pracy w wilgotnych warunkach np. przy oklejaniu szyb, w deszczu itp.,
- ASBB-10 - ostrza "Excel Black" - wykonane są ze stali o wyższej twardości i inaczej ostrzone niż standardowe ostrza. Kąt krawędzi tnącej w tych ostrzach jest mniejszy, dzięki czemu tną one łatwiej i przy użyciu mniejszej siły, a uzyskiwane w trakcie cięcia krawędzie są gładkie i niepostrzępione.

OLFA
o-es-1

Zobacz także